روح الله محیاپور کیست
استاد محیاپور

برای آشنایی با روح الله محیاپور ویدئو پایین را مشاهده کنید

در بیزینس ها و فعالیت های اجتماعی گذشته خودم، از افراد مختلف این بازخورد و نتیجه رو گرفتم که چقدر زندگی امروزه، نیازمند آموزش حرفه ای است و تقریباً تمام مردم به آن نیاز دارند! به همین خاطر همیشه دغدغه این کار رو داشتم و خیلی دوست داشتم که در فرصتی، بتونم مهارت ها و آموزش های مختلفی رو به مردم ارائه بدم.

وقتی که در دوره های سخنرانی شرکت کردم و تونستم سخنرانی خوبی رو ارائه بدم، متوجه شدم که چقدر اثرگذاری روی آدم ها براشون مفیده و حس خوبی داره! به همین خاطر مشتاق شدم که حرفه ای ترین دوره تدریس کشور رو طی کنم و انگیزه تاسیس یک مجموعه آموزشی حرفه ای رو به دست آوردم.

پس از تحقیق و بررسی و مشورت با افراد خبره بحث آموزش و همراهی اساتید، برندسازی مجموعه آموزشی عالی آموز پایه گذاری شد و در موقعیت مکانی مناسب شهر و در برج زیبا و مدرن (اطلس) با مشورت مهندسین و طراحین سیستم سازی سالن را طراحی و پیاده سازی شد.

در این مدت بهترین دوره های کشوری رو طی کردم. دوره هایی نظیر مدرسه استادی، نخبگان نوبل، MBA و DBA و بسیاری از بهترین دوره های کشور و پس از یادگیری مهارت های لازم، اقدام به تاسیس این مجموعه کردم.

دستاوردهای روح الله محیاپور

نظر برخی شرکت کنندگان دوره‌های روح الله محیاپور

نظر برخی اساتید درباره روح الله محیاپور

دوره ها و محصولات آموزشی روح الله محیاپور

استادی آموز
دوره فن بیان عالی آموز
کارگاه اراده عالی آموز

نحوه ارتباط با روح الله محیاپور

بدلیل محدودیت زمان و مشغله بسیار ارتباط مستقیم با استاد روح الله محیاپور ممکن است زمان زیادی ببرد،پیشنهاد ما به شما این است که در شبکه های اجتماعی به مشاورین و پشتیبان های مجموعه عالی آموز پیام بدید تا در اسرع وقت به سوال های شما پاسخ بدهند.

با استفاده از دکمه های زیر به راه های ارتباطی ما در واتساپ و اینستاگرام متصل شوید: