روح الله محیا پور

وقتی در بیزینسهای قبلی ام بودم یا فعالیت های اجتماعی که داشتم از افراد مختلف این بازخورد و نتیجه رو گرفتم ک چقدر آموزش حرفه ای نیازمند زندگی امروز است. دغدغه این کار رو داشتم و خیلی دوست داشتم که در فرصتی این کار رو انجام بدم. وقتی که دوره های سخنرانی رو رفتم و تونستم سخنرانی خوبی رو ارائه بدم متوجه شدم که چقدر اثرگذاری روی آدم ها براشون مفیده و حس خوبی داره، مشتاق شدم که حرفه ای ترین دوره تدریس کشور رو طی کنم و انگیزه تاسیس یک مجموعه آموزشی حرفه ای رو به دست آوردم پس از تحقیق و بررسی و مشورت با افراد خبره بحث آموزش و همراهی اساتید برند سازی مجموعه آموزشی عالی آموز پایه گذاری شد و در موقعیت مکانی مناسب شهر و در برج زیبا و مدرن (اطلس) با مشورت مهندسین و طراحین سیستم سازی سالن را طراحی و پیاده سازی شد.

در این مدت بهترین دوره های کشوری رو طی کردم. دوره هایی نظیر مدرسه استادی، نخبگان نوبل، MBA و DBA و بسیاری از بهترین دوره های کشور. پس از یادگیری اون دانش بینش و مهارت های لازم اقدام به تاسیس این مجموعه کردم.

در همین حین دستاورد  های بزرگی رو کسب کردیم. زمانی که آموزش سخنرانی میدیدیم ابتدای کار سخنرانی جزو 100 سخنران برتر کشور انتخاب شدم و دوباره به کار خودم ادامه دادم و پیشرفت کردیم و زمانی که بیزینس مجموعه عالی آموز رو پیش میبردیم در اردیبهشت ماه سال 1400 به عنوان 100 کارافرین برتر کشور انتخاب شدیم. همینطور در اردیبهشت سال 1400 به عنوان عضوی از 100 مدرس برتر کشور از بنده تقدیر شد.