روح الله محیاپور کیست
استاد محیاپور

پیش از هر چیز، ویدئوی زیر را مشاهده کنید

در بیزینس ها و فعالیت های اجتماعی گذشته خودم، از افراد مختلف این بازخورد و نتیجه رو گرفتم که چقدر زندگی امروزه، نیازمند آموزش حرفه ای است و تقریباً تمام مردم به آن نیاز دارند! به همین خاطر همیشه دغدغه این کار رو داشتم و خیلی دوست داشتم که در فرصتی، بتونم مهارت ها و آموزش های مختلفی رو به مردم ارائه بدم.

وقتی که در دوره های سخنرانی شرکت کردم و تونستم سخنرانی خوبی رو ارائه بدم، متوجه شدم که چقدر اثرگذاری روی آدم ها براشون مفیده و حس خوبی داره! به همین خاطر مشتاق شدم که حرفه ای ترین دوره تدریس کشور رو طی کنم و انگیزه تاسیس یک مجموعه آموزشی حرفه ای رو به دست آوردم.

پس از تحقیق و بررسی و مشورت با افراد خبره بحث آموزش و همراهی اساتید، برندسازی مجموعه آموزشی عالی آموز پایه گذاری شد و در موقعیت مکانی مناسب شهر و در برج زیبا و مدرن (اطلس) با مشورت مهندسین و طراحین سیستم سازی سالن را طراحی و پیاده سازی شد.

در این مدت بهترین دوره های کشوری رو طی کردم. دوره هایی نظیر مدرسه استادی، نخبگان نوبل، MBA و DBA و بسیاری از بهترین دوره های کشور و پس از یادگیری مهارت های لازم، اقدام به تاسیس این مجموعه کردم.

در همین حین، مجموعه عالی آموز و من، دستاوردهای بزرگی رو کسب کردیم که می تونید اون ها رو در بخش زیر به طور کامل مشاهده کنید.

نظر برخی شرکت کنندگان دوره‌های روح الله محیاپور

عالی آموز موسسه فن بیان و مهارت های فردی
عالی آموز موسسه فن بیان و مهارت های فردی
عالی آموز موسسه فن بیان و مهارت های فردی
عالی آموز موسسه فن بیان و مهارت های فردی

نظر برخی اساتید درباره روح الله محیاپور

واتساپ
اینستاگرام
مشاوره رایگان