درباره عالی آموز

عالی آموز یعنی چه؟

برای انتخاب نام عالی آموز پیشنهادهای زیادی بود و با بررسی و مشاوره جلساتی که با اساتید مطرح برند سازی کشور انجام شد نام های زیادی پیشنهاد شد؛ اما در آخر با توجه به رسالتی که مجموعه عالی آموز دارد، نام عالی آموز برای آن انتخاب شد. عالی آموز یعنی آموزش مهارت های عالی؛ شعار مجموعه ما نیز همین است: عالی آموز، مهارت هایت را عالی بیاموز…

چون بعضی از افراد آموزش می بینند، اما آموزش های ساده یا اشتباه! اما بهترین آموزش، آموزش عالی هست. چرا که ممکن است آموزش ضعیف، دید فرد را به طور کلی درباره یادگیری تغییر دهد و دیگر به سراغ آموزش مهارت های جدید نرود. پس ما عالی آموز هستیم تا آموزش عالی برای افراد به همراه داشته باشیم.

خدمات عالی آموز

مجموعه عالی آموز قصد داره در آینده نه چندان دور، توی کشور و بعد از آن در سطح دنیا در بحث آموزش های حرفه ای در زمینه های توسعه فردی حرفی برای گفتن داشته باشه که افراد در کمترین زمان بهترین آموزش ها رو با روشهای ساده  و اثرگذار  یاد بگیرند.

خدمات عالی آموز

برگزاری دوره ها و کلاسهای اختصاصی خود مجموعه با تدریس موسس و مدیرعامل جناب روح الله محیاپور

دعوت از اساتید برند برای برگزاری دوره ها و کلاس ها

اجاره سالن جهت برگزاری همایشها سمینارها و ورکشاپ ها

استفاده از سالن جهت استفاده خبرگزاری ها و مصاحبه ها

مزایای دوره های آموزشی عالی آموز

گارانتی بازگشت وجه

اگر شما در هر کدام از دوره ها شرکت کردید و به هر دلیلی ناراضی بودید، می توانید تمام وجه پرداختی را دریافت کنید

محتوای بروز

محتوای تمام دوره های مجموعه عالی آموز از جدیدترین و بهترین محتواهای آموزشی روز دنیا به دست آمده است

تضمین نتیجه

موسسه عالی آموز تضمین می کند که شما بعد از گذراندن دوره ها، به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید

ارائه ناب

در دوره های عالی آموز، مطالب با بالاترین کیفیت ممکن بیان می شود که مخاطب به خوبی آن ها را یاد بگیرد

فضای آموزشی

اگر در دوره های حضوری ما شرکت کنید، خواهید دید که بهترین امکانات در فضای آموزشی آن وجود خواهد داشت

مربی و کوچ

در دوره های ما، علاوه بر استاد محوری، یک کوچ حرفه ای همراه شما خواهد بود که از مطالب بهترین استفاده را ببرید

چی نصیب من دانشجو میشه؟

دوره هایی که در این مجموعه برگزار میشه دوره های کارشناسی شده است که برگزار شده  و بازخورد گرفته شده و بعد از اینکه دوره به نتیجه رسیده در مجموعه عالی آموز برگزار میشه. دوره هایی که اساتید حرفه ای با محتوای عالی با روش های علمی و روانشاسی آموزش میدن و کسانی که در این دوره ها شرکت میکنند استرس و نگرانی نتیجه ندارند چون دوره های مجموعه عالی آموز گارانتی هستند و طرف بدون ریسک در دوره شرکت میکنه و اگر به هر دلیلی در آخر دوره راضی نبود میتونه کل مبلغ رو پس بگیره.

پس عالی آموز به گرفتن نتیجه به مخاطبین اطمینان میده و برای وقت مخاطبین احترام خاصی قائل هست.

در این دوره ها شرایطی قرار دادیم که تمام ابزارهای آموزشی لوازمی که مورد نیاز هست و سایر موارد رو به صورت حرفه ای نسبت به اون دوره رائه میکنیم و مربی تا پایان اون دوره و بعضا حتی بعد ازدوره پیگیر اون موارد هست.

قرارداد

اکثر دوره هایی که مجموعه عالی آموز برگزار میکند با شخص هنرآموز و دانشجو قرارداد میبندد و تمام تعهد هایی که مربوط به اون دوره هست رو به صورت مکتوب به اون شخص در سربرگ و با مهر مجموعه ارائه میکند.

داستان شخص روح الله محیاپور

عالی آموز موسسه فن بیان و مهارت های فردی

وقتی در بیزینسهای قبلی ام بودم یا فعالیت های اجتماعی که داشتم از افراد مختلف این بازخورد و نتیجه رو گرفتم ک چقدر آموزش حرفه ای نیازمند زندگی امروز است. دغدغه این کار رو داشتم و خیلی دوست داشتم که در فرصتی این کار رو انجام بدم. وقتی که دوره های سخنرانی رو رفتم و تونستم سخنرانی خوبی رو ارائه بدم متوجه شدم که چقدر اثرگذاری روی آدم ها براشون مفیده و حس خوبی داره، مشتاق شدم که حرفه ای ترین دوره تدریس کشور رو طی کنم و انگیزه تاسیس یک مجموعه آموزشی حرفه ای رو به دست آوردم پس از تحقیق و بررسی و مشورت با افراد خبره بحث آموزش و همراهی اساتید برند سازی مجموعه آموزشی عالی آموز پایه گذاری شد و در موقعیت مکانی مناسب شهر و در برج زیبا و مدرن (اطلس) با مشورت مهندسین و طراحین سیستم سازی سالن را طراحی و پیاده سازی شد.

در این مدت بهترین دوره های کشوری رو طی کردم. دوره هایی نظیر مدرسه استادی، نخبگان نوبل، MBA و DBA و بسیاری از بهترین دوره های کشور. پس از یادگیری اون دانش بینش و مهارت های لازم اقدام به تاسیس این مجموعه کردم.

در همین حین دستاورد  های بزرگی رو کسب کردیم. زمانی که آموزش سخنرانی میدیدیم ابتدای کار سخنرانی جزو 100 سخنران برتر کشور انتخاب شدم و دوباره به کار خودم ادامه دادم و پیشرفت کردیم و زمانی که بیزینس مجموعه عالی آموز رو پیش میبردیم در اردیبهشت ماه سال 1400 به عنوان 100 کارافرین برتر کشور انتخاب شدیم. همینطور در اردیبهشت سال 1400 به عنوان عضوی از 100 مدرس برتر کشور از بنده تقدیر شد.