درباره عالی آموز

استادی آموز

داستان عالی آموز

وقتی که حدود یک ماه بعد از خدمت تصمیم گرفت ازدواج کنه در آن زمان حدود 3 میلیون تومان بدهکار بود اما با جدیتی که در کار داشت توانست کسب و کاری برای خودش راه اندازی بکند. در سال اول کارش درآمد او سر به سر بود و یا تو ضرر بود، اما در سال های بعد درآمد خوبی داشت و به جایی رسید که بعد از 3 سال درآمد هفتگی او به اندازه یک پراید بود. بعد از اون بزرگترین فروشگاه فرهنگی کشور رو احداث کرد و چندین شعبه زد و تونست لوح کارآفرینی از مرکز انتشارات اسلامی دریافت کنه.

 به واسطه رابطه ای که با مردم داشت خیلی به فکر آموزش بود چون فعالیت هایی مانند دبیری اتحادیه شورا و هیئت امنا را بر عهده داشت و با مردم در ارتباط بود. یکی از مسائلی که جاش رو  تو زندگی مردم خالی میدید بحث آموزش بود. از سرمایه گذاری روی آموزش خودش شروع کرد دوره های فن بیان رفت و وقتی تاثیرش رو روی زندگی مردم دید بیشتر مصمم شد تا جدی تر این حرفه رو دنبال کنه.

تا جایی که دوره های حرفه ای اساتید دوره های نخبگان نوبل، مدرسه استادی و دیگر دوره های حرفه ای مربوطه را که بهترین دوره های کشور بودند را توانست با موفقیت کسب کند و آموزش خودش را شروع کرد.

کارگاه ها و کلاس هایش را شروع کرد در ابتدا یک سری چالش ها و مشکلات را داشت اما انگیزه اش رو از دست نداد بر این باور بود که هرکلاسی که برگزار می کند باید از کلاس قبلی بهتر باشد. پیشرفت قابل توجه ای داشت تا اینکه تصمیم گرفت یک مجموعه آموزشی راه اندازی کند و پس از کلی بررسی و تحقیق در یکی از بهترین برجهای شهر در منطقه جغرافیایی عالی و در درسترس عموم مردم در یک برج عالی با مشورت متخصصین یک سالن آموزشی حرفه ای رو احدث کرد که به گفته بعضی افراد سالنی کم نظیر در حیطه آموزش میباشد.

از ان پس بحث آموزش را خیلی جدی تر پیگیری کرد کلاس ها یکی پس از دیگری برگزار میشد دوره های مختلف مثل دوره شهامت، نخبگان زندگی، فن بیان و سخنرانی و اما بعد از آن دوره فوق حرفه ای تربیت مدرس   با نام استادی آموز که در آن دوره سیر تا پیاز تبدیل شدن به یک مدرس فوق حرفه ای رو آموزش میداد.

مجموعه عالی آموز درموقیعت عالی شهر با طراحی حرفه توسط کارشناسان راه اندازی شد.

مجموعه عالی آموز دارای یک سالن بسیار حرفه ای آموزشی هست که از تجهیزات مدرن و به روز استفاده میکنه. محیط مجموعه بسیار جذاب و تخصصی برای آموزش است که با تجهیزاتی مثل سیستمهای صوت اکتیو، تی وی هوشمند، پرزنتر لاجیتک و زاویه دید مناسب برای دانشجویان میباشد.

مجموعه عالی آموز تشکیل شده از یک تیم حرفه ای در بخش های مدیریت، حسابداری، مدیر داخلی فروش و بازاریابی آی تی و سایر موارد میباشد.

مجموعه عالی آموز اقداماتی که انجام میدهد در چند قسمت دسته بندی میشود:

برگزاری دوره ها و کلاسهای اختصاصی خود مجموعه با تدریس موسس و مدیرعامل جناب روح الله محیاپور

دعوت از اساتید برند برای برگزاری دوره ها و کلاس ها

اجاره سالن جهت برگزاری همایشها سمینارها و ورکشاپ ها

استفاده از سالن جهت استفاده خبرگزاری ها و مصاحبه ها

چشم اندازی که مجموعه عالی آموز دارد

مجموعه عالی آموز قصد داره در آینده نه چندان دور، توی کشور و بعد از آن در سطح دنیا در بحث آموزش های حرفه ای در زمینه های توسعه فردی حرفی برای گفتن داشته باشه که افراد در کمترین زمان بهترین آموزش ها رو با روشهای ساده  و اثرگذار  یاد بگیرند.

روح اله محیا پور

مزیت رقابتی مجموعه عالی آموز

تضمین نتیجه

گارانتی دوره

داشتن مربی

محتوا به روز

ارائه ناب

فضای آموزشی فوق العاده

داستان ما

برای انتخاب نام عالی آموز پیشنهادهای زیادی بود و با بررسی و مشاوره جلساتی که با اساتید مطرح برند سازی کشور انجام شد نام های زیادی پیشنهاد شد اما در آخر با توجه به رسالتی که مجموعه عالی آموز داره که آموزش های سطح عالی رو بتونه به مردم ارائه کنه نام مجموعه رو عالی آموز گذاشتیم. عالی آموز یعنی آموزش مهارت های عالی و شعاری که ما داریم اینه عالی آموز مهارت هایت را عالی بیاموز .

چرا این نام رو انتخاب کردیم؟

 چون بعضی از افراد آموزش میبینند اما آموزش های ساده، آموزش های اشتباه، حتی آموزش های کمی بهتر اما بهترین آموزش آموزش عالی هست که برای اون شخص کارآمد باشه وقتی اون طرف یک آموزش عالی ببینه و نتیجه بگیره راغب میشه که دوباره آموزش ببینه اما اگر آموزش رو جایی دید و اون آموزش ضعیف بود دیگه به طور کلی ممکنه بعد از اون در مورد اموزش دیدن بی انگیزه بشه و دیگه راغب نیست.

چی نصیب من دانشجو میشه؟

دوره هایی که در این مجموعه برگزار میشه دوره های کارشناسی شده است که برگزار شده  و بازخورد گرفته شده و بعد از اینکه دوره به نتیجه رسیده در مجموعه عالی آموز برگزار میشه. دوره هایی که اساتید حرفه ای با محتوای عالی با روش های علمی و روانشاسی آموزش میدن و کسانی که در این دوره ها شرکت میکنند استرس و نگرانی نتیجه ندارند چون دوره های مجموعه عالی آموز گارانتی هستند و طرف بدون ریسک در دوره شرکت میکنه و اگر به هر دلیلی در آخر دوره راضی نبود میتونه کل مبلغ رو پس بگیره.

پس عالی آموز به گرفتن نتیجه به مخاطبین اطمینان میده و برای وقت مخاطبین احترام خاصی قائل هست.

در این دوره ها شرایطی قرار دادیم که تمام ابزارهای آموزشی لوازمی که مورد نیاز هست و سایر موارد رو به صورت حرفه ای نسبت به اون دوره رائه میکنیم و مربی تا پایان اون دوره و بعضا حتی بعد ازدوره پیگیر اون موارد هست.

قرارداد

اکثر دوره هایی که مجموعه عالی آموز برگزار میکند با شخص هنرآموز و دانشجو قرارداد میبندد و تمام تعهد هایی که مربوط به اون دوره هست رو به صورت مکتوب به اون شخص در سربرگ و با مهر مجموعه ارائه میکند.

داستان شخص روح الله محیاپور

وقتی در بیزینسهای قبلی ام بودم یا فعالیت های اجتماعی که داشتم از افراد مختلف این بازخورد و نتیجه رو گرفتم ک چقدر آموزش حرفه ای نیازمند زندگی امروز است. دغدغه این کار رو داشتم و خیلی دوست داشتم که در فرصتی این کار رو انجام بدم. وقتی که دوره های سخنرانی رو رفتم و تونستم سخنرانی خوبی رو ارائه بدم متوجه شدم که چقدر اثرگذاری روی آدم ها براشون مفیده و حس خوبی داره، مشتاق شدم که حرفه ای ترین دوره تدریس کشور رو طی کنم و انگیزه تاسیس یک مجموعه آموزشی حرفه ای رو به دست آوردم پس از تحقیق و بررسی و مشورت با افراد خبره بحث آموزش و همراهی اساتید برند سازی مجموعه آموزشی عالی آموز پایه گذاری شد و در موقعیت مکانی مناسب شهر و در برج زیبا و مدرن (اطلس) با مشورت مهندسین و طراحین سیستم سازی سالن را طراحی و پیاده سازی شد.

در این مدت بهترین دوره های کشوری رو طی کردم. دوره هایی نظیر مدرسه استادی، نخبگان نوبل، MBA و DBA و بسیاری از بهترین دوره های کشور. پس از یادگیری اون دانش بینش و مهارت های لازم اقدام به تاسیس این مجموعه کردم.

در همین حین دستاورد  های بزرگی رو کسب کردیم. زمانی که آموزش سخنرانی میدیدیم ابتدای کار سخنرانی جزو 100 سخنران برتر کشور انتخاب شدم و دوباره به کار خودم ادامه دادم و پیشرفت کردیم و زمانی که بیزینس مجموعه عالی آموز رو پیش میبردیم در اردیبهشت ماه سال 1400 به عنوان 100 کارافرین برتر کشور انتخاب شدیم. همینطور در اردیبهشت سال 1400 به عنوان عضوی از 100 مدرس برتر کشور از بنده تقدیر شد.

با تیم عالی آموز آشنا شوید