Blog

بازگشت به Blog
مهارت اموزش موفقیت
ارسال شده توسط: amin20030000 نظرات: 0

در دوره های مهارت آموزی موفقیت در کرمان چه می آموزیم؟

 

در دوره های مهارت آموزی موفقیت در کرمان چه می آموزیم؟
موفقیت چیست؟ ثروت، خوشبختی، شهرت؟ « زیگ زیگلر» یکی از به نام ترین محققان در زمینه موفقیت، انگیزه است. او در کتاب خود یعنی« به دنیا آمده اید تا برنده شوید»! استدلال می کند که موفقیت را نمی توان در یک جمله تعریف کرد، بلکه در عوض شامل بسیاری عوامل است که در کنار هم جمع شده اند. تعریف این که موفقیت چیست؟ به فرد بستگی دارد و افراد مختلف برداشت های متفاوتی از موفقیت دارند. دراین جا تعاریف مختلفی از موفقیت آورده شده است. همه اینها شاید تعریف شما از موفقیت نباشند، اما احتمالاً حداقل تعداد کمی از آنها ذهنیت شما را از این واژه می سازد. از این تعریف ها  استفاده کنید یا الهام بگیرید تا موفقیت را برای خود تعریف کنید و این می تواند درخلق یک زندگی بی نظیر به شما به کمک کند. شما با شرکت در دوره های موفقیت در کرمان که توسط موسسه عالی آموز برگزار می شود، مهارتهای بسیار عالی در این زمینه را یاد خواهید گرفت.

  1. موفقیت همیشه بهترین تلاش شما را می طلبد.

اگر نهایت تلاش خود را کرده اید، باید از تلاشهای خود احساس افتخار کنید حتی اگر هنوز به نتایج دلخواه نرسیده اید. پس تلاش با تمام انرژی و توان، خود موفقیت است خواه به نتیجه برسد یا نه.

موفقیت در کرمان
موفقیت در کرمان

2.موفقیت تعیین اهداف مشخص است

هنگام تعیین اهداف واقع بین باشید. هدف باید ملموس و قابل دسترس باشد.

موفقیت از تعیین اهداف انتزاعی حاصل نمی شود. اگر می دانید به کجا می روید، این خود موفقیت است ، حتی اگر در نهایت به مقصد مقرر نرسید. . در دوره های مهارت های موفقیت در کرمان شما انگیزه کافی برای تلاش را کسب خواهید کرد.

 

  1. موفقیت داشتن مکانی برای آرامش است.

خانه جایی است که احساس و قلبتان در آنجا اوج میگیرد. شما همیشه موفق هستید وقتی می توانید مکانی را به عنوان خانه خود بنامید.  لازم نیست خانه یک ساختار خاصی داشته باشد بلکه می تواند یک کشور، یک شهر یا حتی یک شخص باشد. اگر جایی دارید که احساس راحتی و امنیت می کنید، باید بدانید که در حال حاضر به چیزی عالی رسیده اید.

  1. موفقیت درک تفاوت بین نیاز و خواسته هایمان است.

اگر بتوانید تعهدات کوچک ماهانه خود را برآورده کرده و نیازهای اصلی خود را برطرف سازید ، موفق هستید.

با شرکت در دوره های موفقیت در کرمان شما با هزاران دلیل برای موفقیت آشنا می شوید و برای آن قدم برمی دارید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به Blog

‌ ‌‌ همکاری با اساتید محترم برای برگزاری دوره های آموزشی ‌

عالی آموز ‌مهارت هایت رو عالی بیاموز. ‌

با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما