Blog

بازگشت به Blog
ارسال شده توسط: sormeyli نظرات: 0

برندسازی و سرمایه گذاری

چرا در برندسازی سرمایه گذاری کنیم ؟

برندسازی و سرمایه گذاری

مردد شدن برخی از شرکتها برای سرمایه گذاری در برندسازی، عجیب به نظر میرسه. جلب ارتباط مستقیم بین مارک تجاری موفق و بازده قابل اندازه گیری کار ساده ای نیست. اما واقعیت ساده این است که شما نمی توانید قیمت ارزش افزوده برای ایجاد یک برند واقعی را تعیین کنین.

بنابراین، چرا در برندسازی سرمایه گذاری می کنید؟

کلمه عملیاتی در اینجا “سرمایه گذاری” است. بسیاری از شرکت ها برندسازی را فقط هزینه دیگری در مقابل بودجه بازاریابی خود می دانند. اما وقتی می فهمید که برندسازی یکپارچه تأثیرگذاری بر رفتار مصرف کننده دارد، می بینید که این چیزی بیش از یک تاکتیک نیست. این یک استراتژی بلند مدت است که می تواند بازده قابل اندازه گیری را در طول زندگی شرکت شما به همراه آورد. فقط به پنج بازده برتر از سرمایه گذاری در برندسازی خود نگاهی کنید:

 

مشتری های ایده آل را جذب کنید.

تحقیقات اصلی و میدانی در مورد هرگونه برندسازی مهم است. مصاحبه های عمیق ، گروه های متمرکز و نظرسنجی های آنلاین شما را قادر میسازه، دقیقاً مشخص کنین که انواع مشتری با هدف و ارزش شرکت شما مطابقت داره. با استفاده از این اطلاعات، می توانید پرسنلی از مخاطبان را به وضوح تعریف کنید و پیام های بازاریابی حرفه ای را ایجاد کنین که به طور خاص در مشتریان ایده آل شما قرار داره. مشتریان ایده آل فقط به احتمال زیاد خریداران آنچه شما می فروشید نیستند. آنها همچنین به طور قابل توجهی نسبت به رابطه خود با برند شما وفادار هستن.

 

اثر بخشی بازاریابی را افزایش دهید.

آسانترین راه برای موثرتر کردن تلاشهای بازاریابی شما سرمایه گذاری در برندی است که از آنها سرچشمه می گیره. هنگامی که نام تجاری شما منسجم و خوب بیان شده باشد ، اقدامات بازاریابی شما نیز انجام خواهد شد. برندسازی شامل “اولین قدمهای” اساسی است که پیام اصلی شما ، شخصیت برند و موقعیت پایدار بازار را تعریف می کند. همانطور که اخیراً اشاره کردیم، تحقیقات مشتری که در زمینه برندسازی فعالیت دارد، به شما امکان می دهد کمپین های بازاریابی هدفمندی را تهیه کنید که بسیار با ارزش ترین بخش مشتری شما باشد. یک هویت جدید و جسورانه، باعث می شود تا هر نقطه لمسی بازاریابی جذاب تر شود، در حالی که دستورالعمل ها و قالب هایی که از مارک تجاری بیرون می آیند ، باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما در محتوای کلیه ابتکارات آینده شما می شوند.

 

معاملات آسان تر را ببندید.

برندهای، با وضوح مناسب و استراتژیک، فروش بیشتری دارن. استدلال در مورد برتری یک مارک خوب که قبلاً به کامل گفته شده است. این موضوع سنگینی زیادی را بر دوش تیم فروش می اندازد، زیرا بخش خوبی از کار آنها قبلاً قبل از همکاری با مشتریان بالقوه خوب انجام شده است. برندسازی به فروش شما یک مزیت منحصر به فرد می دهد، بهتر است آنها را به سرعت و با اطمینان ببندید.

 

قیمت های بالاتر سفارش دهید.

درست است که آنها می گویند: مشتریان کالایی را خریداری نمی کنند ، آنها مارک می خرند. و مشتریان مایل به پرداخت قیمت های برتر برای مارک هایی هستند که آنها را برتر می دانند. یک تی شرت سفید از هانز حدود 5 دلار و یک تی شرت سفید با برچسب آدی داس با قیمت 150 دلار این دو برند چه حسی منتقل می کنند؟ که این قدرهزینه ها آن مافاوت است.

این نوع تمایز معنادار، دارای ارزش ملموس است که درون برند آن ایجاد می شود. این موضوع ارزش شما را محکم می کند و به شما امکان می دهد برای کالاها یا خدمات خود قیمت بالاتری را سفارش دهید.

 

ارزش تجاری را افزایش دهید.

هرگز قدرت سهام برند را دست کم نگیرید. علاوه بر توجیه افزایش امتیاز قیمت در پیشنهادات شما، می تواند بر قیمت سهم شما نیز تأثیر مثبت بگذارد. مارک های قوی تر عملکرد مالی قوی تری را درک می کنند. نتیجه بلندمدت برندسازی این است که خود شرکت وقتی ارزش آمادگی بیشتری برای خروج دارد ارزش بیشتری دارد. برخلاف هزینه نوسازی خانه، سرمایه گذاری در مارک تجاری هنگام فرا رسیدن زمان مذاکره در مورد قیمت فروش، بازده ارزشمندی را به شما ارائه می دهد.

در کتاب معنایی خود با نام تجاری طراحی هویت، آلیا ویلر، متخصص برندسازی، نتیجه داخلی و خارجی برندسازی را اینگونه توصیف می کند:

“برندسازی فرایندی منضبط است که برای ایجاد آگاهی و گسترش وفاداری مشتری به کار می رود. این امر به یک دستورالعمل از بالا و آمادگی سرمایه گذاری در آینده نیاز دارد. برندسازی به معنای استفاده از هر فرصتی است برای بیان اینکه چرا مردم باید یک برند را بر دیگری انتخاب کنند. تمایل به رهبری ، پیشی گرفتن از رقابت و ارائه بهترین ابزار برای کارکنان به مشتریان، دلایلی است که باعث می شود شرکت ها از برندسازی استفاده کنند. ”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به Blog

‌ ‌‌ همکاری با اساتید محترم برای برگزاری دوره های آموزشی ‌

عالی آموز ‌مهارت هایت رو عالی بیاموز. ‌

با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما