درحال برگزاری

آموزش مقدماتی پاورپوینت به روش ساده و کاربردی

دوره مقدماتی اسلایدسازی با پاورپوینت
(غیر حضوری)

نحوه ارائه هرچیز اهمیت آن را مشخص میکند... (استیو جابز)

50,000 تومان

معرفی دوره

اگر سخنران هستید و برای عده ای صحبت می کنید این محصول (آموزش مقدماتی پاورپوینت به روش ساده و کاربردی) به شما کمک می کند که بتوانید از یک روش ارزشمند با مخاطبان تان در ارتباط باشید. چون هم نگرش و هم مهارت‌هایی را در اختیار شما می‌گذارد که در ارائه شما بی نهایت موثر است.

 بعید است کسی در اهمیت یادگیری پاورپوینت و اسلایدسازی تردید داشته باشد. با این حال، صرفاً برای تأکید بیشتر بر اهمیت این مهارت، چند مورد از کاربردهای اسلاید در فضای آموزش و کسب و کار را برایتان فهرست می‌کنیم:

 

 1.  اسلاید به عنوان یک ابزار کمک آموزشی ارزان‌‌قیمت و در دسترس، می‌تواند نقش مهمی در آموزش اثربخش‌تر و یادگیری بهتر مخاطبان ایفا کند.
 2.  اسلاید در صورتی که به شکل حرفه‌ای طراحی شود می‌تواند متقاعدکننده‌تر از صحبت‌های شفاهی باشد (روی هر دو مسیر متقاعدسازی تأثیر می‌گذارد). بنابراین از آن می‌توان به عنوان یکی از ابزارهای متقاعدسازی در جلسات معرفی محصولات و خدمات یا ارائه‌ گزارش یک پروژه استفاده کرد.
 3.  یک سخنرانی با پاورپوینت باید از یک روایت متقاعدکننده برخوردار باشد.
 4.  اسلاید، یکی از انواع محتوا است که کاربران بسیاری در فضای وب، آن را جستجو می‌کنند.
  بنابراین، اسلایدسازی را می‌توانید به عنوان یکی از ابزارهای موثر و ارزان قیمت در تولید محتوا در نظر بگیرید و از‌ آن در بازاریابی محتوا استفاده کنید.

اگر سخنرانی های استیو جابز را گوش کرده باشید، می بینید که در هر بار سخنرانی، او سعی می کند داستانی هر چند کوتاه را تعریف کند. آقای جذاب به طور کلی روایتگر و داستان گوی قهاری بود. برای همین هم حرف هایش به دل حضار می نشست.

یک سخنرانی با پاورپوینت باید از یک روایت متقاعدکننده برخوردار باشد. وجود روایت و داستان جذاب، احساسات مخاطبین را برمی انگیزد و باعث می شود آنها حتی در مواجه با سخنرانی هایی با موضوع «ادغام بدهی شرکت با مباحث مالی تکمیلی» و موضوعاتی از این دست که پیچیده به نظر برسد با شما همراهی کنند. 

 

 •  دوست دارید مثل اکثر سخنرانان نباشید و هر بار اسلایدهای جدیدی طراحی کنید.
 •  دوست دارید محتوای ارزشمندتان را به بهترین نحو به مخاطب تان منتقل کنید.
 •   صحبت‌هایی دارید که باید نظر و توجه مخاطب را به یک مطلب جلب کنید.

وجود روایت و داستان جذاب، احساسات مخاطبین را برمی انگیزد و باعث می شود آنها حتی در مواجه با سخنرانی هایی با موضوع «ادغام بدهی شرکت با مباحث مالی تکمیلی» و موضوعاتی از این دست که پیچیده به نظر برسد با شما همراهی کنند. 

جلسات دوره

مخاطبین دوره

مخاطبین این دوره تمام افرادی هستند که قصد دارند ارائه تاثیر گذار داشته باشند و اسلایدهای حرفه ای طراحی کنند.

مدرسین دوره

مجموعه آموزشی عالی آموز فن بیان ،توسعه مهارت های فردی و ارتباطی ،موفقیت
روح الله محیا پور
موسس و مدیرعامل مجموعه عالی آموز

عضو انجمن اساتبد نخبگان نوبل فارغ التحصیل دوره بلند مدت و فوق حرفه ای مدرسه استادی تقدیر شده با الگو نمونه کشوری از مجلس شورا اسلامی موسس و مدبریت هفت ساله ی جامعه ترین فروشگاه فرهنگی کشور دانش آموخن ی دوره حرفه ای مدیران پریمیوم نویسنده کتاب سلامت باشی و کتاب های الکترونیکی هدف و سخنران انگیزشی اخذ گواهی بین المللی مدیریت MBA از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری دکترای بین المللی مدیریت حرفه ای کسب کار DBA موسس و مدیرعامل مجموعه آموزشی عالی اموز مدرس و مربی دوره های مهارت های ارتباطی و م.فقیت فعال فرهنگی اجتماعی

درخواست مشاوره

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، از مشاوره رایگان ثبت نام دوره استادی آموز استفاده نمائید.

غیرحضوری

 • زمان دوره: 7 جلسه
 • نحوه پرداخت: نقدی
 • مدرس: روح ا... محیاپور
 • نحوه برگزاری دوره: دانلود فایل ویدئویی هر جلسه
 • تلفن: 09100292900-09100252500

50,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مقدماتی پاورپوینت به روش ساده و کاربردی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *